Meer dan alleen Werk!

Veel sollicitanten vragen hoe vaak we bij elkaar komen met alle SV Werkt’ers. Het antwoord is behoorlijk regelmatig, want minimaal vier keer per jaar organiseren we een personeelsbijeenkomst.

We beginnen doorgaans met een inhoudelijk gedeelte, waarbij we je bijpraten over ontwikkelingen of kennis delen. Maar los hiervan willen we graag dat alle medewerkers elkaar leren kennen, buiten de dagelijkse hectiek om. Hiervoor organiseren we een activiteit met aansluitend een etentje.

In de afgelopen twee jaar hebben we al veel verschillende dingen voorbij zien komen. We hebben met drones gevlogen, een onverwacht succes. En wat hebben we veel gelachen op de slipcursus. We hebben ook een keer letterlijk de degens mogen kruisen bij het schermen. Persoonlijk vond ik dat misschien nog wel de leukste!

Ook zoeken wij op deze bijeenkomsten vaak de verbinding met onze collega’s van SV Land. Want, ook al zijn we twee verschillende bedrijven, we zoeken elkaar regelmatig op met activiteiten, opleidingen of kennisdeling.

Auteur: Jeroen van der Sterren

Wil je ook aan de slag bij SV Werkt?

Wij kijken er naar uit om je te ontmoeten