Hoe zit het eigenlijk met jouw werkgeluk?

Heerlijk vakantie!

De vakantie periode is aangebroken en dus een moment om lekker los te komen van je werk. Leg alles even naast je neer en geniet van het vrij zijn en de tijd nemen om die dingen te doen wat je graag wilde doen.

De vakantie is bij uitstek geschikt om even afstand nemen en na te denken over het afgelopen jaar. En wat gebeurt er toch veel om ons heen… De inflatie is in jaren niet zo hoog geweest en het consumenten vertrouwen daalt steeds verder door vele onzekere omstandigheden. We zijn net aan het terugkomen van een pandemie en op weg naar het nieuwe normaal.

Je werk is een belangrijk onderdeel van je leven en dus is het een goed idee om regelmatig eens stil te staan bij je mate van jouw geluk in je huidige werk. Wij schreven er recent een handige Whitepaper over. Met veel handige tips voor het grondig onderzoeken naar jouw mate van werkgeluk.